no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
کتاب چهل صفحه ای تست لغت و گرامر مقطع دهم
pdf
فوریه 20, 2017
۲۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

کتاب چهل صفحه ای تست لغت و گرامر مقطع دهم


سری کتاب های مبتنی بر مکالمه vision برای مقطع دوم متوسطه تفاوت اساسی با کتب قبلی آموزش زبان رسمی دبیرستان دارند. این تفاوت در چگونگی نگرش مولفان سری تازه درباره آموزش مکالمه می باشد.

واضح است که برای تقویت مکالمه نیاز به فهم لغات بیشتر و آشنایی نسبی با دستور زبان انگلیسی می باشد. به دلیل جدید بودن کتب vision ، کتابی که سواد دانش آموزان را از نظر آشنایی با لغت و گرامر تقویت کند در بازار بسیار کمیاب می باشد. بنابراین نگارنده (پورموسی) تصمیم بر نگارش این نوع کتاب گرفتم که ماحصل آن کتاب ۵۰۳ تست لغت و گرامر سال دهم  در چهل صفحه می باشد.

ویژگی بارز این کتاب ارائه گزینه های تست های لغت از مجموعه لغات قبلا خوانده شده دانش آموزان می باشد تا آن ها مجبور نباشند برای تست زنی هر لحظه به دیکشنری مراجعه نمایند. همچنین تست های دستور به شکل ترکیبی ارائه شده اند تا ذهن دانش آموزان را بیشتر به چالش بکشند.

این مجموعه را از حیث نو آور بودن به تمام دانش آموزان مقطع دهم توصیه می کنیم.

کتاب ۵۰۳ تست لغت و گرامر سال دهم را با هزینه ده هزار تومان دانلود نمایید.

توجه: موسسه حمایت از کودکان سزطانی ” محک” منتفع از خرید این کتاب الکترونیکی می باشد.

 

بسیار مهم: با توجه به اینکه موسسه حمایت از کودکان سرطانی “محک” از دانلودهای این سایت منتفع است نگارنده این کتب تنها در قبال افراد واقعا نیازمند راضی به کپی و یا اشتراک آثارش می باشد و در غیر این صورت دانلود و انتشار و اشتراک تمام فایل های این سایت تنها برای فرد دانلود کننده حلال و برای مابقی حرام و بدون رضایت بنده می باشد.درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


2 پاسخ به “کتاب چهل صفحه ای تست لغت و گرامر مقطع دهم

  1. علیرضا رضایی آزاد گفت:

    یکی از بهترین و عالی ترین جزوه هایی است که برای مقطع دهم نوشته شده است.من که بسیار ازش بهره بردم از نویسنده ی آن کمال تشکر و قدردانی رو دارم.باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *