no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

کتاب همه کاره Collins Vocabulary for IELTS با پوشش لغات آیلتس و چهار مهارت / دو کتاب در یک پست
zip
ژانویه 8, 2021
۴۵,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

کتاب همه کاره Collins Vocabulary for IELTS با پوشش لغات آیلتس و چهار مهارت / دو کتاب در یک پست


به یقین می توانیم ادعا کنیم یکی از بهترین کتب موجود در راستای تقویت واژگانی، شنیداری، گفتاری، نگارشی و خوانش برای امتحان آیلتس کتاب (لغات برای آیلتس) می باشد.

این کتاب لغات مورد نیاز برای آزمون آیلتس در هر چهار مهارت را در ۲۰ فصل که البته دو فصل آن برای تمرین و مرور مطالب قبلی است جمع آوری کرده است. حسن این کتاب موضوع بندی جالب آن است که تمام فصل ها دارای موضوعات جدگانه می باشند و داوطلبان به این وسیله می توانند لغات را به دلیل اینکه در یک موضوع واحد معرفی شده اند آسانتر یاد گرفته و برای مدت طولانی تر به خاطر بسپارند.

این کتاب دارای فایل صوتی و تمرینات برای ارتقای هر چهار مهارت آیلتس می باشد که حقیقتا جمع آوری این همه مطلب در یک کتاب شاهکاری است که تنها از سری کتاب های کالینز بر می آید. مطالعه و انجام تمرینات این کتاب کمک بسیار موثری برای تمام داوطلبان آزمون آیلتس می باشد.

بدون تعارف می توان گفت این یکی از بهترین کتبی است که تا به حال توسط آقای فرامرز پورموسی ترجمه شده و در اختیار شما بزرگواران قرار گرفته است.

در این دانلود شما به سه منبع دسترسی خواهید داشت:

اصل کتاب Vocabulary for IELTS

فایل های صوتی کتاب

ترجمه فارسی لغات تمام فصل ها

 

نکات مهم

  1. در صورت بروز هر مشکلی در دانلود و یا اجرای فایل ها زیر همین پست ایمیل خود را قرار دهید و در بخش پیغام به ما شماره تماس بگذارید تا در مدت سه روز به مشکل شما رسیدگی شود.
  2. بخش بزرگی از درآمد این سایت متعلق به موسسه حمایت از کودکان سرطانی محک است. هر گونه دانلود و نشر غیر قانونی این آثار حرام و ظلم به این فرشتگان زمینی است.


درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *