no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
کتاب الکترونیکی بی نظیر ۴۱۳ اصطلاح پر کاربرد انگلیسی به همراه تعریف انگلیسی، ترجمه فارسی و مثال در جمله
pdf
سپتامبر 21, 2021
۴۸,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

کتاب الکترونیکی بی نظیر ۴۱۳ اصطلاح پر کاربرد انگلیسی به همراه تعریف انگلیسی، ترجمه فارسی و مثال در جمله


چون همیشه امروز نیز با مجموعه ای بسیار ارزشمند و منحصر به فرد در خدمت شما عزیزان هستیم که یاریگر شما بزرگواران خواهد بود در تمام آزمون های داخلی و بین المللی زبان و همچنین ارتقای دانش کلی زبانی.

این مجموعه ۴۱۳ اصطلاح پر کاربرد انگلیسی را گرد آوری کرده است که تمام آن ها همراه با تعریف انگلیسی، ترجمه فارسی و مثالی کاربردی در قالب جمله هستند تا شما زبان آموزان گرامی بتوانید نحوه ی کاربرد آن را در جملات واقعی انگلیسی زبانان یاد بگیرید.ارزش این مجموعه صرفا به دلیل در بر داشتن ۴۱۳ اصطلاح نیست، بلکه نوع گلچین اصطلاحات و ارائه معنی انگلیسی و فارسی و مثال کاربردی در کمتر کتاب و منبع فارسی زبانی یافت می شود.

تمام داوطلبان آزمون های بین المللی که نیازمند دانش زبانی استفاده بجا از اصطلاحات در گفتار و نوشتار هستند و نیز آن دسته از شرکت کنندگان در آزمون های داخلی زبان همانند EPT, TOLIMO, MSRT, … به خوبی می توانند گپ دانش زبانی خویش را با این مجموعه برطرف کنند و در بخش های نوشتار و گفتار برخی از آزمون ها نمره بالایی کسب کنند.

نکته مهم: در صورت بروز هر اشکالی در دانلود یا اجرای فایل ایمیل و در صورت تمایل شماره تلفن خود را زیر همین پست بگذارید تا در سه روز به مشکل شما رسیدگی شود.

با کمال افتخار موسسه محک از تمام دانلود های این سایت منتفع می باشد.درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *