no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
سری ۲ Collocation های حرفه ای برای داوطلبان IELTS, TOEFL, GRE, …
pdf
فوریه 21, 2017
۲۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

سری ۲ Collocation های حرفه ای برای داوطلبان IELTS, TOEFL, GRE, …


Collocations یا همان کلمات هم نشین مجموعه کلماتی هستند که کاربران بومی یک زبان آن ها را با هم به کار می برند و در اثر کثرت استفاده بیشتر آن ها به اصطلاح مصطلح تبدیل شده اند. برای مثال عبارت come to a conclusion به معنی به نتیجه رسیدن.

آشنایی با این کلمات هم نشین تضمین کننده افزایش باورنکردنی مهارت سخنرانی و شنیداری زبان آموزان و داوطلبان آزمون های بین المللی می باشد. این افراد با مطالعه این کتاب به راحتی با دیدن یک کلمه در تست می توانند هم نشین آن را تشخیص دهند و در چند ثانیه جواب درست را انتخاب نمایند.

مجموعه حاضر شامل دو کتاب می باشد. کتاب اول لیستی شامل ۲۴۶۹ کلمه و عبارات هم نشین علمی می باشد که صد در صد در آزمون های بین المللی از آن ها سوال طراحی می شود. کتاب دوم شامل ۹۰ صفحه کلمات هم نشین با ترتیب الفبایی به صورتی کاملا زیبا و همراه با معنی  و توضیح انگلیسی هر عبارت می باشد. دانلود این مجموعه گرانبها به شکل تضمینی شما را برای هر گونه آزمون بین المللی آماده می سازد و در حقیقت این دو مجموعه با دارا بودن بیش از چهار هزار اصطلاح و عبارت مورد سوال در آزمون های بین المللی بمب افزایش سطح لغات شما خواهند بود.

این دو کتاب را تنها با ۲۰ هزار تومان هزینه دانلود فرمایید.

پی نوشت: موسسه خیریه محک منتفع از خرید این کتاب می باشد.

 

بسیار مهم: با توجه به اینکه موسسه حمایت از کودکان سرطانی “محک” از دانلودهای این سایت منتفع است نگارنده این کتب تنها در قبال افراد واقعا نیازمند راضی به کپی و یا اشتراک آثارش می باشد و در غیر این صورت دانلود و انتشار و اشتراک تمام فایل های این سایت تنها برای فرد دانلود کننده حلال و برای مابقی حرام و بدون رضایت بنده می باشد.درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *