no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
دانلود کتاب ۴۰۰ MUST HAVE WORDS FOR THE TOEFL با ترجمه فارسی لغات
pdf
ژانویه 11, 2021
1.96MB
۴۹,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود کتاب ۴۰۰ MUST HAVE WORDS FOR THE TOEFL با ترجمه فارسی لغات


آزمون تافل یکی از چند آزمون بین المللی هست که هر ساله داوطلبان زیادی از سراسر دنیا برای اهداف تحصیلی ، شغلی یا اقامتی در آن شرکت می کنند. یکی از معضلات بزرگ داوطلبان تافل، لغاتی هستند که در چهار مهارت این آزمون مورد استفاده بوده و اکثریت قریب به اتفاق زبان آموزان مجبورند تسلط کافی روی آنها را کسب کنند.

کتاب چهارصد واژه ضروری برای تافل از مشهورترین منابع لغت برای تافل می باشد که قطعا باید در لیست منابع مورد مطالعه هر زبان آموز و داوطلب تافل قرار بگیرد.

در این پست کتاب مذکور را با ترجمه فارسی لغات برایتان آپلود کرده ایم منتهی با این فرق که در تمام کتب پیشینی که در سایت بارگذاری شده اند معنی لغات در یک فایل و کتاب اصلی در فایل جداگانه ای بودند اما در این پست چون خواستیم شما در عین دسترسی به معنی لغات بتوانید تمرینات کتاب نیز داشته باشید، معنی لغات را در خود پی دی اف کتاب نوشتیم تا برای یادگیری لغات نیازی به فایل جداگانه نباشد.

ویژگی های کتاب:

یک) ۴۰۰ لغت در چهل فصل موضوعی طبقه بندی شده اند. در هر فصل ده لغت جدید بر اساس موضوع فصل معرفی می شوند و برای هر لغت معنی انگلیسی به همراه مثال و بخش گفتار آن (صفت / اسم / قید / فعل) مشخص شده است.

دو) تمرینات متنوع برای ثبیت لغات جدید در هر فصل گنجانده شده اند.

مطالعه این کتاب را قطعا و حتما به تمام داوطلبان تافل توصیه می کنیم.

نکات مهم

یک) در صورت بروز هر اشکالی در دانلود یا اجرا شدن فایل زیر همین پست پیغام گذشاته و ایمیل خود را برای ما بنویسید تا در سه روز به مشکل شما رسیدگی شود. لطفا فقط زیر همین پست پیغام بگذارید.

دو) موسسه حمایت از کودکان سرطانی محک منتفع از تمام دانلودها و درآمد این سایت است. هر گونه دانلود و نشر غیر قانونی این فایل ها حرام است.

 درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *