no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

دانلود کامل ترین راهنمای نوشتار رایتینگ بخش دو آیلتس
zip
جولای 18, 2017
۳۸,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود کامل ترین راهنمای نوشتار رایتینگ بخش دو آیلتس


داوطلبان آزمون آیلتس

بعد از اماده سازی و ارائه کتاب ” راهنمای جامع نوشتار نوع یک آیلتس ” که خلاصه و افزوده ای بود بر کتاب مشهور Ryan Higgins ، امروز در ادامه پست های مربوط به نوشتار آیلتس کتاب ” ترجمه و افزوده هایی بر کتاب Academic Writing Task 2, How To Write at a Band 9 Level نوشته Ryan Higgins را برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.با توجه به افزوده هایی که در این کتاب اعمال شده با اطمینان صد در صد می توانیم بگوییم وبسایت ما برای اولین بار در ایران کامل ترین راهنمای نوشتار نوع دو آیلتس آکادمیک را هم اکنون برای دانلود در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

این کتاب منبع اصلی مورد استفاده برای تدریس در کلاس های آیلتس استاد پورموسی می باشد.

موسسه محک منتفع از تمام دانلودهای این سایت می باشد. با دانلود این کتاب ها از تنها سایت ارائه دهنده در ایران کمکی باشیم در درمان فرشتگان زمینی کشورمان.

 

بسیار مهم: با توجه به اینکه موسسه حمایت از کودکان سرطانی “محک” از دانلودهای این سایت منتفع است نگارنده این کتب تنها در قبال افراد واقعا نیازمند راضی به کپی و یا اشتراک آثارش می باشد و در غیر این صورت دانلود و انتشار و اشتراک تمام فایل های این سایت تنها برای فرد دانلود کننده حلال و برای مابقی حرام و بدون رضایت بنده می باشد.درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *