no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

دانلود نمونه پاسخ های موضوع بندی شده در ۵ کتاب IELTS Writing Task 1
zip
ژوئن 30, 2017
۳۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود نمونه پاسخ های موضوع بندی شده در ۵ کتاب IELTS Writing Task 1


IELTS Writing Task 1  به عنوان اولین سوال از دو شکل موجود در طراحی نوشتار آیلتس آکادمیک می باشد که به دلیل ساختار ویژه ای که دارد برای خیلی از داوطلبان شرکت در این آزمون دشوار می باشد. دلیل دشواری این نوع سوال اول به ویژگی های خاص خود سوال بر می گردد برای مثال خیلی از داوطلبان در خواندن و تحلیل نمودارها و گرافها و شکل و … حتی در زبان مادری خود مشکل دارند چه برسد به تحلیل و نوشتن در زبانی خارجی!!!! از طرف دیگر با فرض تحلیل خوب ، داوطلبان در اکثر موارد فاقد لغت فنی و کاربرد درست آن ها در این فرمت خاص می باشند. بنابراین روی می آورند به انگلیسی هر روزه که طبیعتا نمره کمی را برای این دسته از داوطلبان به همراه خواهد داشت.

در پست امروز نمونه های بسیار زیادی را از هر ۶ نوع شکل و نمودار و گراف و … ممکن در IELTS Academic Writing Task 1 برای شما عزیزان آماده کرده ایم. ویژگی منحصر به فرد این مجموعه این است که هر کتاب الکترونیکی ویژه یک نوع شکل است که نمونه های جواب تا ۷ پاسخ مختلف !! برای هر شکل از داوطلبان کشورهای مختلف گردآوری شده است. به عبارت دیگر ، شما برای هر نمودار می توانید تا ۷ پاسخ مختلف را ببینید و به این وسیله تمرین بیشتری برای هر چه بهتر نویسی داشته باشید.

مجموعه های حاضر عبارتند از:

IELTS Academic Writing Task 1 – Flow Charts

IELTS Academic Writing Task 1 – Bar Graphs

IELTS Academic Writing Task 1 – Tables

IELTS Academic Writing Task 1 – Pie Charts

IELTS Academic Writing Task 1 – Line Graphs

این مجموعه بی نظیر در قالب ۵ کتاب شامل صدها صفحه و نمونه از هر نوع نمودار و شکل ممکن می باشد که هر کتاب تنها به قیمت شش هزار تومان !!! و مجموعا ۳۰ هزار تومان آماده دانلود شما عزیزان می باشد.

موسسه محک منتفع از تمام دانلودهای این سایت است.

 

بسیار مهم: با توجه به اینکه موسسه حمایت از کودکان سرطانی “محک” از دانلودهای این سایت منتفع است نگارنده این کتب تنها در قبال افراد واقعا نیازمند راضی به کپی و یا اشتراک آثارش می باشد و در غیر این صورت دانلود و انتشار و اشتراک تمام فایل های این سایت تنها برای فرد دانلود کننده حلال و برای مابقی حرام و بدون رضایت بنده می باشد.درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *