no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
دانلود فصل اول ترجمه و کدگذاری بهترین کتاب آیلتس: لغات ضروری آیلتس بارونز
pdf
مارس 21, 2017
456 kb
۱۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود فصل اول ترجمه و کدگذاری بهترین کتاب آیلتس: لغات ضروری آیلتس بارونز


سورپرایز بزرگ سال نو

سری کتاب های Barrons از مشهورترین کتاب های تافل و آیلتس می باشند که نگارنده – فرامرز پورموسی- آن ها را در کلاس های تافل و آیلتس خود ترجمه و کدبندی نموده است. در این پست قصد داریم کتاب بارونز برای آیلتس را با ترجمه و کد بندی خدمت شما عزیزان تقدیم کنیم.

همان طور که می دانید کد بندی بهترین شیوه حفظ و به یادسپاری لغات فرار انگلیسی می باشد. کدبندی های زیادی در بازار فعلی موجود هستند که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند اما کتاب حاضر به دلیل این که نگارنده در تماس مستقیم با دانشجویان و متقاضیان آزمون های بین المللی بوده است و با کمک و همفکری آن ها بهترین و آسانترین کدها را برای هر واژه تالیف نموده است تا حد بسیار زیادی می تواند پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد. از طرف دیگر ، در این مرحله تصمیم بر آن گرفتیم که کدبندی را به شکل فصل به فصل با قیمت بسیار پایین در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا امکان مطالعه و به یاد سپاری هر فصل که شامل ۴۰ لغت می باشد بیشتر و بهتر مهیا گردد. کتاب آیلتس بارونز شامل ده فصل می باشد که هر کدام در یک روز خدمت شما عزیزان ارائه می شود. بنابراین ، تلاش می کنیم هر روز یک فصل از این کتاب حیاتی را ترجمه و کدگذاری و تایپ شده خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

مهم: همانند تمام دانلودهای دیگر این سایت ، مجموعه حمایت از کودکان سرطانی -محک- منتفع از این دانلود می باشد.درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *