no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
دانلود جلد دوم ترجمه کتاب (۲۰۰۰ همایند انگلیسی به ترتیب الفبایی با ۲۰ دقیقه مطالعه در روز)
pdf
نوامبر 28, 2020
12.9MB
۳۹,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود جلد دوم ترجمه کتاب (۲۰۰۰ همایند انگلیسی به ترتیب الفبایی با ۲۰ دقیقه مطالعه در روز)


مژده به تمام زبان آموزان دوره های مکالمه، داوطلبان کنکور منحصرا زبان و آزمون های انگلیسی بین المللی و داخلی

جلد دوم کتاب Shortcut to English Collocations با بیش از ۲۰۰۰ عبارت هم نشین مرتب شده به ترتیب الفبایی که جلد اول آن را از این لینک می توانید دریافت کنید خدمت شما تقدیم می شود. اولین مجموعه شامل عبارات هم نشین از حرف A تا C در ۵۴ صفحه (کل جزوه) بود که تمام عبارات با ترجمه فارسی، تعریف انگلیسی و حداقل دو مثال از کاربرد هر عبارت درجمله خدمت شما بزرگواران ارائه شدند و در این جلد، تمام همایندهای حروف الفبای D-F با معنی انگلیسی و فارسی و نیز مثال های متنوع را برایتان آماده کرده ایم. جلدهای دیگر این مجموعه بی نظیر به مرور تقدیم شما عزیزان می شود. دلیل اینکه تمام حروف الفبا را نمی توانیم یکجا به شما عزیزان تقدیم کنیم جدا از بحث زمان برای ترجمه، تعداد بسیار بالای صفحات مجموعه است که قطعا بالای ۵۰۰ صفحه خواهد بود.

خلاصه ای از تعریف Collocations یا عبارات هم نشین / همایندها

Collocation یا همنشینی کلمات به ترکیب ثابت کلماتی اطلاق می شود که با هم در قالب عبارات ثابت به کار می روند. برای مثال در انگلیسی برای تلفن زدن اصطلاح make a phone call را به کار می برند و نه مثلا do a phone call. یا برای “عکس گرفتن” عبارت take a picture به کار برده می شود نه مثلا make a picture. بنابراین یادگیری عبارات همنشبن فواید زیر را برای زبان آموزان خواهد داشت:
۱) باعث طبیعی تر شدن مکالمه زبان آموز می شود برای اینکه داوطلب عبارات فیکس انگلیسی را که تمام انگلیسی زبانان به صورت ثابت به کار می برند استفاده می کند. به عبارت دیگر ، زبان آموز از صحت عبارت مورد استفاده خود اطمینان دارد برای اینکه همان عبارت در گفتار و نوشتار انگلیسی زبانان استفاده می شود.
۲) آشنایی و استفاده از کلمات همنشین باعث ارتقای عالی دایره لغات و گنجینه اصطلاحات زبان آموز می شود.
۳) زبان آموز عبارات پرکاربرد و مورد استفاده روزمره را یاد می گیرد نه عبارات کتابی و رسمی و نوشتاری.
نکات مهم:
۱) به دلیل منتفع بودن موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک) از تمام دانلودهای این سایت، هر گونه کپی، دانلود و یا به اشتراک گذاری به غیر از پرداخت و خرید از این سایت شرعا حرام است.
۲) در صورت بروز هر مشکلی در دانلود یا باز شدن فایل نام، شماره تلفن و ایمیل خود را زیر همین پست قرار دهید تا در سه روز کاری به مشکل شما رسیدگی شود.


درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *