no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

دانلود جلد اول کتاب سوالات و لغات موضوعی کلاس های بحث آزاد
zip
می 17, 2017
۳۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود جلد اول کتاب سوالات و لغات موضوعی کلاس های بحث آزاد


زبان آموزان گرامی!

یکی از مشکلات بزرگ اساتید و زبان آموزان در کلاس های مکالمه مخصوصا کلاس های Free Discussion نبود منبع مناسب موضوعی برای شروع و ادامه بحث می باشد. همچنین نبود لغات موضوعی که بتوانند در بحث ها کمک حال باشند معضل بزرگی است که گریبانگیر زبان آموزان می شود. برای رفع این مشکل امروز جلد اول مجموعه بی نظیر ” سوالات و لغات موضوعی کلاس های بحث آزاد” را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. این مجموعه شامل سه بخش است: بخش اول شامل سوالات متعدد درباره یک موضوع خاص است. بخش دوم شامل phrase ها و collocation های متعدد راجع به موضوعات و بخش سوم شامل لغات بسیار زیاد موضوع بندی شده می باشد. یعنی برای یک موضوع هم سوال ، هم نحوه گفتگو درباره آن موضوع و همچنین لغات مورد نیاز برای ادامه بحث همگی در این کتاب فراهم آمده اند.

این مجموعه در چندین مجلد آماده دانلود می باشد که نه تنها برای زبان آموزان بلکه برای کلیه اساتیدی که کلاس های بحث آزاد دارند بسیار مفید می باشد. هر زبان آموز و مدرسی می تواند با دانلود این مجموعه به راحتی موضوعات به روز را همراه با لغات مرتبط برای بحث در کلاس بحث گروهی در اختیار داشته باشد.

 

توجه: مانند تمامی دانلودهای دیگر این سایت ، موسسه محک منتفع از این دانلود می باشد.

 

بسیار مهم: با توجه به اینکه موسسه حمایت از کودکان سرطانی “محک” از دانلودهای این سایت منتفع است نگارنده این کتب تنها در قبال افراد واقعا نیازمند راضی به کپی و یا اشتراک آثارش می باشد و در غیر این صورت دانلود و انتشار و اشتراک تمام فایل های این سایت تنها برای فرد دانلود کننده حلال و برای مابقی حرام و بدون رضایت بنده می باشد.درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *