no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
دانلود ترجمه و کدگذاری لغات فصل چهارم کتاب بسیار مهم Barron’s Essential Words For IELTS
pdf
دسامبر 7, 2018
۱۱,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود ترجمه و کدگذاری لغات فصل چهارم کتاب بسیار مهم Barron’s Essential Words For IELTS


فصل چهارم
ترجمه و کدگذاری سری کتاب های Barrons از مشهورترین کتاب های تافل و آیلتس می باشند که نگارنده – فرامرز پورموسی- آن ها را در کلاس های تافل و آیلتس خود ترجمه و کدبندی نموده است. در این پست قصد داریم کتاب بارونز برای آیلتس را با ترجمه و کد بندی خدمت شما عزیزان تقدیم کنیم. همان طور که می دانید کد بندی بهترین شیوه حفظ و به یادسپاری لغات فرار انگلیسی می باشد. کدبندی های زیادی در بازار فعلی موجود هستند که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند اما کتاب حاضر به دلیل این که نگارنده در تماس مستقیم با دانشجویان و متقاضیان آزمون های بین المللی بوده است و با کمک و همفکری آن ها بهترین و آسانترین کدها را برای هر واژه تالیف نموده است تا حد بسیار زیادی می تواند پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد.

از طرف دیگر ، در این مرحله تصمیم بر آن گرفتیم که کدبندی را به شکل فصل به فصل با قیمت بسیار پایین در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا امکان مطالعه و به یاد سپاری هر فصل که شامل ۶۰ لغت می باشد بیشتر و بهتر مهیا گردد. کتاب آیلتس بارونز شامل ده فصل می باشد که هر کدام در یک روز خدمت شما عزیزان ارائه می شود. بنابراین ، تلاش می کنیم هر روز یک فصل از این کتاب حیاتی را ترجمه و کدگذاری و تایپ شده خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.
عزیزان ترجمه و کد بندی فصل های اول،دوم و سوم این کتاب در پست های قبلی همین سایت  موجود می باشند.
نکات مهم:
۱) اگر هر مشکلی در دانلود و یا اجرای فایل ها پیش آمد لطفا ایمیل و شماره تلفن خود را با پیغامی زیر همین پست بنویسید تا در مدت حداکثر سه روز رفع مشکل انجام شود.
۲) به دلیل منتفع بودن موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک) از تمام دانلودهای این سایت، هرگونه کپی و بازنشرو به اشتراک گذاری به غیر از دانلود از این سایت حرام می باشد. 


درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *