no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

ترجمه تمام اصطلاحات کتاب بی نظیر Speak English Like An American همراه با تعریف انگلیسی،مثال های خود کتاب و اصل کتاب انگلیسی
zip
نوامبر 1, 2021
۵۵,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

ترجمه تمام اصطلاحات کتاب بی نظیر Speak English Like An American همراه با تعریف انگلیسی،مثال های خود کتاب و اصل کتاب انگلیسی


سورپرایز سایت برای امروز ترجمه تمام اصطلاحات کتاب بسیار کاربردی Speak English Like An American هست که تعریف انگلیسی به اضافه ی تمام مثال های اصلی کتاب را در بر دارد. همچنین، اصل کتاب انگلیسی را نیز می توانید در این پست دانلود کنید.

در این کتاب، پر کاربرد ترین اصطلاحاتی که گویشوران و نویشندگان انگلیسی آمریکایی در گفتار و نوشتار روزمره خود استفاده می کنند در بیست و پنج فصل گرد آوری شده اند. ترجمه این اصطلاحات در یک کتاب ۸۸ صفحه ای انجام شده که برای اولین بار در ایران به شکل کتاب الکترونیکی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. این مجموعه برای تمام داوطلبان انواع آزمون های انگلیسی (داخلی و خارجی)، مکالمه آموزان و آن دسته از افرادی که به دنبال ارتقای دانش زبانی خود و همچنین یادگیری انگلیسی آمریکایی هستند به شدت توصیه می شود.

 

مهم

۱٫ در صورت بروز هر مشکلی در دانلود یا اجرای فایل، ایمیل  معتبر خویش را زیر این پست بگذارید تا در سه روز به مشکل شما رسیدگی شود.

۲٫ با افتخار، موسسه حمایت از کودکان سرطانی محک از تمام دانلود های این سایت منتفع است.

 

 

 درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *