no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
اولین و جامع ترین راهنمای تافل اینترنتی در ایران (iBT)
pdf
آوریل 16, 2017
۲۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

اولین و جامع ترین راهنمای تافل اینترنتی در ایران (iBT)


دوستان گرامی

امتحان اینترنتی تافل به دلیل امکان امتحان دادن به دفعات زیاد در هر سال و نیز نوع سوالاتی که در آن مطرح می شود محبوبیت زیادی میان داوطلبان دارد. متاسفانه تمام منابع فارسی موجود در اینترنت برای آشنایی با این نوع آزمون به نوعی کپی صرف از یک منبع مشابه هستند و افزون بر آن منبع هیچ اطلاعات اضافی دیگری ارائه نمی دهند.

 

برای جبران این نقیصه و نیز آشنا کردن شما عزیزان با تمام جزئیات تافل از قبیل مهارت های زبانی مورد سوال ، تعداد آیتم های هر بخش، مدت زمان اختصاص یافته به هر بخش ، چگونگی پاسخ به انواع سوالات و تمام موارد مهم دیگر این راهنمای جامع خدمت شما بزرگواران ارائه می شود.

این اطمینان را به تمام شما عزیزان می دهیم که بعد از مطالعه دقیق این کتاب ، هیچ نقطه ابهامی در مورد چند و چون برگزاری TOEFL IBT نخواهید داشت.

دانلود راهنمای تافل اینترنتی را به تمام داوطلبان شرکت در این آزمون توصیه می کنیم.

توجه: مانند تمام دانلودهای دیگر این سایت ، موسسه حمایت از کودکان سرطانی منتفع از این دانلود می باشد.

 

بسیار مهم: با توجه به اینکه موسسه حمایت از کودکان سرطانی “محک” از دانلودهای این سایت منتفع است نگارنده این کتب تنها در قبال افراد واقعا نیازمند راضی به کپی و یا اشتراک آثارش می باشد و در غیر این صورت دانلود و انتشار و اشتراک تمام فایل های این سایت تنها برای فرد دانلود کننده حلال و برای مابقی حرام و بدون رضایت بنده می باشد.درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *