no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
کتاب ۱۳۰ صفحه ای ” گرامر جامع تمام آزمون های داخلی و بین المللی و کنکور تمام مقاطع”
pdf
مارس 12, 2018
۵۵,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

کتاب ۱۳۰ صفحه ای ” گرامر جامع تمام آزمون های داخلی و بین المللی و کنکور تمام مقاطع”


داوطلبان گرامی کنکور عمومی و اختصاصی ، مقاطع ارشد و دکتری و آزمون های بین المللی و داخلی زبان انگلیسی از قبیل TOEFL , IELTS, MHLE, MSRT, TOLIMO, EPT, UTEPT

کتاب حاضر ماحصل ۲۰ سال تدریس انگلیسی  در تمام مقاطع تحصیلی و انواع آزمون های داخلی و بین المللی به همراه کنکور مقاطع ارشد و دکتری می باشد. بدون شک کتاب های زیادی درباره گرامر در بازار ایران موجود هستند اما بعضا از حجم زیاد و برخی به دلیل محتوای ناقص متاسفانه کارایی چندانی ندارند.

در کتاب حاضر سعی شده است مطالب  مستقیما از سایت های مادر تدریس گرامر به زبان انگلیسی و نیز کتب مرجع به زبان انگلیسی ترجمه و اقتباس شوند. بنابراین خیال شما عزیزان از بابت درست بودن محتوی این کتاب صد در صد راحت باشد.

همچنین در این کتاب برای اولین بار در ایران هر جا نیاز به منابع و مطالب بیشتر بوده لیست کاملی از مطالب مهمی که در صورت ترجمه به حجم کتاب اضافه می کردند به صورت زبان اصلی قرار داده شده اند. برای مثال ، لیست کاملی از مهم ترین افعال دو قسمتی  و یا افعالی که بعد از آن ها فعل دوم به شکل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد در این کتاب وجود دارند.

 

مطالعه این کتاب را برای تمام داوطلبان انواع آزمون ها به شدت و حتما و حتما و حتما توصیه می کنیم.

تضمین می کنیم بعد از مطالعه این کتاب تمام اشکالات گرامری شما عزیزان پاسخ داده شوند.

 

نکته مهم: به دلیل منتفع بودن موسسه حمایت از کودکان سرطانی “محک” از تمام دانلودهای این سایت ، هر گونه دانلود و تکثیر و کپی به غیر از دانلود قانونی و با پرداخت از این سایت، حرام می باشد .

 

 

 درباره نویسنده

F 163 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *