no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
کتاب ۱۰۰ مبحث حیاتی گرامر زبان تخصصی و آزمون های بین المللی
pdf
مارس 4, 2017
888kb
۳۹,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

کتاب ۱۰۰ مبحث حیاتی گرامر زبان تخصصی و آزمون های بین المللی


اولین کتاب خلاصه شده ۱۰۰ مبحث حیاتی گرامر زبان تخصصی کنکور و آزمون های بین المللی

بزرگ ترین مشکل داوطلبان کنکور تخصصی و آزمون های بین اللمی در ایران انبوه کتب گرامر در چندین فرمت مختلف است که همگی مباحث را به شکل کاملا طولانی و خسته کننده که حتی تا چندین جلد نیز چاپ می شوند و نبود یک و تنها یک منبع خلاصه که شامل مباحث حیاتی مورد سوال در آزمون ها می باشد. بنابراین زبان آموزان و داوطلبان مجبورند با صرف هزینه های هنگفت و گذراندن کلاس های خصوصی به تسلط نسبی در گرامر انگلیسی دست یابند. ا طرف دیگر ، خیلی وقت ها بین مباحث تدریس شده در کلاس ها و سوالات واقعی آزمون تفاوت سطح و مبحث زیادی وجود دارد. از این روی نگارنده (فرامرز پورموسی) تصمیم بر این گرفت که حاصل بیش از نوزده سال تدریس در حوزه انگلیسی کنکور و آزمون های بین المللی را در قالب یک کتاب خلاصه که شامل ۱۰۰ مبحث از کلیدی ترین مباحث مورد سوال در آزمون های بین المللی و کنکور اختصاصی زبان می باشد تقدیم شما عزیزان کند تا به نوعی جبران خلا بزرگ نبود منبع خلاصه شده و جامع را در این زمینه پر کرده و نیز صرفه جویی قابل ملاحظه مالی برای دانش اموزان و داوطلبان را در بر داشته باشد.

 بعد از مطالعه کامل این کتاب خلاصه شده توانایی پاسخ درست به بیش از ۸۰ درصد تست های گرامر کنکور تخصصی و آزمون های بین المللی را به دست خواهید آورد. ارزش مطالب این کتاب معادل شرکت در چندین جلسه کلاس خصوصی می باشد که خود شما می دانید چه هزینه سنگینی را برای خانواده ها به دنبال دارد. از سوی دیگر ، چون نویسنده خود از همان ابتدای تدریس تماما در کلاس های خصوصی به تدریس مشغول بوده است با تمام کمبود ها و موارد دردسر ساز آزمون ها برای داوطلبان آشنایی دارد و از این روی این کتاب به نوعی جبران  چندین جلسه کلاس خصوصی می باشد.

در عوض پرداخت هزینه چندین جلسه خصوصی گرامر این کتاب ارزشمند را دانلود کنید. 

کتابی که خلاصه مهم ترین مباحث مشکل ساز کنکور اختصاصی و کلیه موارد گرامری آزمون های بین المللی می باشد.

در این کتاب خبری از تدریس و طول دادن مباحثی چون مبحث زمان ها ف معلوم مجهول ، ضمایر و … که همگی را می توانید در یک جزوه معمولی هم بیابید نیست ، بلکه نویسنده ۱۰۰ مورد از نکات دردسر آفرینی را که در کنکور و آزمون های بین المللی مورد سوال هستند به طور جامع و کامل با ذکر مثال و در قالبی زیبا ارائه داده است.

توجه: مانند تمام دانلود های این سایت ، موسسه محک منتفع از این دانلود می باشد.

 تصاویر پیش نمایش


کتاب ۱۰۰ مبحث حیاتی گرامر زبان تخصصی و آزمون های بین المللی-1

درباره نویسنده

F 163 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *