no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
لغات و عبارات هم نشین ویژن ۳
pdf
فوریه 22, 2019
۲۵,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

لغات و عبارات هم نشین ویژن ۳


بزرگواران همان طور که اطلاع دارید لغات هم نشین یا Collocations در سری کتاب های ویژن مورد تاکید قرار گرفته اند. به حق، جای خالی چنین مبحث مهمی در کتب زبان انگلیسی ایران خالی بود که به همت دفتر تالیف کتب درسی در سری کتاب های ویژن این موضوع را در نظر گرفته و گنجاندند.
اهمیت کلمات هم آیند / هم نشین:
یک) ارتقای سطح لغوی زبان آموزان دو) شبیه کردن جملات و عبارات زبان آموزان به انگلیسی استاندارد سه) ارتقای سطح هر چهار مهارت زبان آموزان چهار) خارج کردن گنجینه لغوی زبان آموز از شکل لغوی به شکل عبارتی پنج) ماندگاری بیشتر لغات به دلیل حفظ آنها با کلمات اطراف و به شکل یکپارچه عبارتی دانلود این جزوه را که یکی از منابع اصلی روش تست زنی فوق سریع انگلیسی / روش مثلث است قطعا و حتما توصیه می کنیم.

پسورد فایل: Trianglemethod
نکات مهم) ۱) به دلیل منتفع بودن موسسه خیریه محک از تمام دانلودهای این سایت ، هر گونه کپی و به اشتراک گذاری از طریقی به جز دانلود قانونی از این سایت با پرداخت به ازای هر جزوه شرعا حرام است. ۲) در صورت بروز هر مشکلی در دانلود یا باز شدن فایل لطفا نام، نام فایلی را که دانلود کرده اید، شماره تلفن و یک ایمیل معتبر زیر همین پست به شکل پیغام بگذارید تا در ظرف سه روز به مشکل شما رسیدگی شود.
لغات و عبارات هم نشین ویژن سه مقطع دوازدهم هم اکنون در اختیار شما عزیزان قرار دارد. در همین سایت قبل عبارات هم نشین ویژن یک و دو را منتشر کرده ایم. این مجموعه را به تمام عزیزان داوطلب زبان عمومی و منحصرا زبان به شدت توصیه می کنیم.


درباره نویسنده

F 163 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *