no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
دانلود گرامر، لغات، ده نمونه امتحان هماهنگ همراه با پاسخ برای گرامر سال نهم به روش Mind map
pdf
دسامبر 29, 2018
۲۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود گرامر، لغات، ده نمونه امتحان هماهنگ همراه با پاسخ برای گرامر سال نهم به روش Mind map


مایند مپ یکی از اصولی ترین روش ها برای یادگیریست. این روش توسط آقای تونی بوزان، حدود سی سال پیش در کشور آمریکا ارائه شده است و مدتهاست یکی از محبوب ترین تکنیک های یادگیری در جهان است.

در این روش تلاش شده با استفاده از مطالعاتی که بر روی ذهن بشر صورت گرفته است، با استفاده از طرح های گرافیکی و تصاویر کارایی مغز را بالاتر برده تا بتوانیم بسیار آسان تر مطالب را در حافظه مان جای دهیم.
در این پست جزوه لغات، گرامر، ده آزمون هماهنگ سال نهم را که با روش Mind Map برای اولین بار در ایران توسط سرکار خانم نسیم دهقانی ارائه شده است برای دانلود شما بزرگواران قرار داده ایم. این جزوه به دلیل اینکه برای اولین بار در ایران ارائه می شود دارای اهمیت و کارایی فوق العاده ای برای آموزش زبان انگلیسی به شیوه ای متفاوت می باشد.

دانلود این جزوه را قطعا به همه پیشنهاد می کنیم.

زبان انگلیسی نهم

توجه: به دلیل منتفع بودن موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک) از تمام دانلودهای این سایت هر گونه دانلود و به اشتراک گذاری به غیر از دانلود از این سایت حرام است.

مهم: در صورت بروز هر اشکالی در دانلود و یا در باز شدن فایل، لطفا نام و شماره تلفن و ایمیل خود را زیر همین پست در قالب نظر قرار دهید تا در مدت سه روز به مشکل شما رسیدگی شود.موضوعات :

درباره نویسنده

F 163 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

مطالب مرتبط


    دیدگاه ها


    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *