no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
دانلود کامل ترین مرجع ریشه ها ، پسوندها و پیشوندهای لغات در انگلیسی
pdf
دسامبر 30, 2017
۳۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود کامل ترین مرجع ریشه ها ، پسوندها و پیشوندهای لغات در انگلیسی


یاران گرامی

کامل ترین روش برای یادگیری و به یاد سپاری لغات در هر زبانی آشنایی با ریشه ها و اجزای تشکیل دهنده لغات می باشد. بدیهی است که در صورت مطلع بودن از معنی ریشه یک کلمه ، به راحتی می توان اصل معنی آن را حدس زد. یادگیری لغات زمانی کامل می شود که پسوندها و پیشوندهای لغات به اضافه ی ریشه آن ها یاد گرفته شوند.

برای مثال ریشه ی enn به معنی سال می باشد و پیشوند bi به معنی دو. ریشه ی cent نیز به معنی قرن یا صد سال است. بنابراین کلمه ی bicentennial به معنی ” دویست ساله” خواهد بود. به همین سادگی!!!

داوطلبان تمام آزمون ها از جمله کنکور سراسری و تخصصی انگلیسی و انواع آزمون های ملی و بین المللی مانند EPT, MSRT, TOLIMO, UTEPT, MHLE, TOEFL, IELTS باید بدانند که صرف حفظ لغات با روش های منسوخ مانند یک مثال برای هر جمله و مواردی که به تازگی از سوی برخی افراد معرفی شده کارایی چندانی ندارد برای ان که دانش آموز یا دانشجو در این گونه روش ها با معنی ریشه ی لغت آشنایی ندارد و در نتیجه همان لغت را بلد است و کوچک ترین تغییر در نقش کلمه مانند تبدیل از اسم به حالت صفت باعث گم شدن معنی لغت خواهد شد.

اما اگر داوطلبان ریشه ی یک لغت را همراه با معنی و نقش پسوندها و پیشوندهای چسبیده به آن بلد باشند تمام واریانس ها و نقش های کلامی آن لغت را نیز به ارحتی از حفظ خواهند بود. همان مثل قدیمی ” ماهیگیری یاد دادن به جای ماهی دادن”!

در مجموعه حاضر تمام ریشه های مهم لغات و پسوندها و پیشوندهای آن ها با مثال ارائه شده اند و مطالعه این مجموعه ۳۲صفحه ای را به تمام زبان آموزان به شدت توصیه می کنیم.

مهم: موسسه حمایت از کودکان سرطانی از دانلودهای این سایت منتفع است. بنابراین هر گونه کپی و انتشار غیر از دانلود قانونی از این سایت از نظر شرعی حرام بوده و نگارنده این اثر هیچ رضایتی از به اشتراک گذاری و کپی غیر قانونی این اثر ندارد.

 درباره نویسنده

F 162 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


11 پاسخ به “دانلود کامل ترین مرجع ریشه ها ، پسوندها و پیشوندهای لغات در انگلیسی

 1. حاصل گفت:

  با سلام چرا ما هرکاری میکنیم این کتاب دانلود نمیشه

 2. جواد محبی راد گفت:

  سلام وقت بخیر، با تمام تلاشی که انجام دادم برای خرید کتاب
  ۱۰۰۰collocation in 10 min به همراه ترجمه، متاسفانه موفق نشدم. ایا راه حل دیگری وجود دارد.متشکرم

 3. parisa گفت:

  سلام ببخشید من هر کاری میکنم نمیتونم پرداخت انجام بدم میشه راهنماییم کنید یا اینکه راه دیگه ای برای پرداخت و خرید وجود نداره؟

 4. parisa گفت:

  سلام ببخشید من هر کاری میکنم نمیتونم پرداخت رو انجام بدم لطفا کمکم کنید

 5. یاسمن سرور گفت:

  توضیحات درس ۴۹ و ۵۰ در کتاب ترجمه فارسی نیست؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *