no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
دانلود عبارات هم نشین مطلقا ضروری و تضمینی برای کسب نمره ۸ در آزمون گفتاری آیلتس
pdf
آوریل 30, 2020
۴۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود عبارات هم نشین مطلقا ضروری و تضمینی برای کسب نمره ۸ در آزمون گفتاری آیلتس


عزیزانی که به فکر شرکت در آزمون گفتاری آزمون آیلتس هستند و یا قبلا ثبت نام نمود ه اند باید بدانند که اخذ نمره بالای هشت در این آزمون مستلزم دانستن و به کار گیری عبارات و لغات سطح بالا و خاصی است که ممتحن را متقاعد به سطح بالای گنجینه واژگانی شما بکند.

برای اخذ نمره بالای هشت در آزمون گفتاری آیلتس حتما باید عبارات هم نشین خاصی را بلد باشید و بدانید در چه موقعیتی از آن ها استفاده کنید. شک نکنید ممتحنان آیلتس به هیچ وجه نمره بالای هفت را در آزمون گفتاری به داوطلبانی که لغات سطح عادی و بدون هیچ ترکیب شبیه گویشوران بومی را به کار می برند، اعطا نخواهند کرد، چه برسد به نمره هشت که برای بیش از نود درصد شرکت کنندگان رویایی بیش نیست.

در مجموعه ای که امروز برایتان آماده کرده ایم عبارات هم نشینی را که برای اخذ نمره هشت در آزمون گفتاری آیلتس ضروری هستند جمع آوری کرده ایم که همان طور که در تصویر می بینید دارای معنی انگلیسی و ترجمه فارسی هستند و برای اولین بار در ایران توسط فرامرز پورموسی (مبتکر متد Triangle ) در دسترس شما داوطلبان عزیز قرار گرفته است.

این مجموعه نه تنها برای داوطلبان آیلتس، بلکه برای آزمون های دیگر و همچنین عزیزانی که در اندیشه ارتقای سطح واژگانی خود تا بالاترین سطح هستند پیشنهاد می شود.

 

این سایت حمایت کننده مجموعه محک می باشد. بنابراین، هر گونه دانلود و نشر آثار این سایت به غیر از دانلود و پرداخت مستقیم از این سایت حرام است.

 

در صورت بروز هر مشکلی در دانلود و اجرا شدن فایل لطفا شماره تلفن و ایمیل خود را زیر همین پست قرار دهید تا در سه روز به مشکل شما رسیدگی شود.

 

 

 درباره نویسنده

F 163 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *