no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

DOC
دانلود جلد دوم برترین کتاب آموزش اصطلاحات شنیداری تافل و کنکور منحصرا زبان با ترجمه فارسی در بیش از ۱۰۶ صفحه
doc
مارس 30, 2017
۲۹,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود جلد دوم برترین کتاب آموزش اصطلاحات شنیداری تافل و کنکور منحصرا زبان با ترجمه فارسی در بیش از ۱۰۶ صفحه


برای نخستین بار در ایران!!!!!!!!!!!!!! قابل توجه تمام داوطلبان انواع آزمون های بین المللی و همچنین داوطلبان کنکور منحصرا زبان

آن دسته از متقاضیان شرکت در آزمون های بین المللی مانند TOEFL , IELTS و آزمون های دیگر به خوبی می دانند که پاسخ دادن به سوالات شنیداری این نوع آزمون ها به دو دلیل سخت است. یک : گوش دادن به یک زبان خارجی و سعی داشتن به فهم آن به خودی خود یک چالش است. دو : زبان استفاده شده در مکالمات این آزمون ها پر است از اصطلاحات خاص که با مطالعات عمومی نمی توان به آن ها پاسخ داد. از طرف دیگر داوطلبان کنکور منحصرا زبان نیز در بخشی خاص از سوالات دفترچه اختصاصی با سوالاتی در قالب Conversation مواجه می شوند که بیش از نود درصد داوطلبان هرگز نمی توانند به خیلی از این سوالات پاسخ دهند چون از یک طرف سطح سوالات دشوار می باشد و از طرف دیگر این داوطلبان به دلیل عدم دسترسی به منابعی گه به این مباجث پرداخته باشند با مشکل مواجه می شوند.
با توجه به مشکلات مطرح شده ، مدیریت سایت و نگارنده تصمیم به ارائه مجموعه چند جلدی خود در مبجث مکالمات تافل و اصطلاحات زبان تخصصی گرفت. این مجموعه دومین جلد منتشر شده در ایران می باشد که به شکل تخصصی و با ارائه معادل فارسی تمام اصطلاحات تا حد بسیار بسیار زیاد می تواند مشکل شما عزیزان در پاسخگویی به انواع تست های از این دست را مرتفع کند.
دانلود این مجموعه های بی نظیر را به تمام داوطلبان آزمون های بین المللی و نیز داوطلبان کنکور تخصصی گروه منحصرا زبان توصیه می کنیم.

 

بسیار مهم: با توجه به اینکه موسسه حمایت از کودکان سرطانی “محک” از دانلودهای این سایت منتفع است نگارنده این کتب تنها در قبال افراد واقعا نیازمند راضی به کپی و یا اشتراک آثارش می باشد و در غیر این صورت دانلود و انتشار و اشتراک تمام فایل های این سایت تنها برای فرد دانلود کننده حلال و برای مابقی حرام و بدون رضایت بنده می باشد.

مانند تمام دانلودهای دیگر این سایت ، موسسه محک منتفع از این دانلود می باشد.
توجه: به دلیل doc. بودن فایل حاضر در صورت بروز هر اشکالی بعد از دانلود ابتدا رمز زیر را وارد کنید و اگر مشکل حل نشد با ایمیل سایت از قسمت مشکلات دانلود در ارتباط باشید.
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir


درباره نویسنده

F 163 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *