no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

دانلود جزوه کاربردی مکالمه های موقعیتی در زبان انگلیسی Situational Dialogues
zip
نوامبر 30, 2018
۴۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود جزوه کاربردی مکالمه های موقعیتی در زبان انگلیسی Situational Dialogues


دوستان گرامی

یکی از روش های افزایش سواد محاوره ای در زبان انگلیسی، یادگیری مکالمات در موقعیت های کاربردی و واقعی آنها می باشد. به عبارت دیگر، اگر منبعی در اختیار داشته باشید که برای هر موقعیتی از قبیل خرید کردن، در اداره پست، در فرودگاه، در صرافی و …. نمونه مکالمات واقعی انگلیسی زبانان را در اختیار شما قرار دهد می توانید به راحتی نحوه جمله سازی و سوال و جواب و عبارات خاصی را که در آن موقعیت ها به کار می روند فرا بگیرید.امروز ۴۳ موقعیت مختلف در زبان انگلیسی را که در زندگی روزمره و علمی و اقتصادی و … با آنها سر و کار داریم به شما عزیزان معرفی می کنیم که به شکل چندین مکالمه گردآوری شده اند. به زبان ساده تر، همان طور که در تصویر زیر می بینید ابتدا موضوع و موقعیت معرفی می شود و سپس سه تا چهار دیالوگ بین دو نفر که در ان موقعیت خاص مشغول صحبت هستند نوشته شده است.

مطالعه این مجموعه را هم به شکل خودآموز و هم در کلاس های مکالمه به شدت پیشنهاد می کنیم.

نکات مهم

۱٫ اگر هر مشکلی در دانلود یا اجرای فایل پیش آمد لطفا زیر همین پست پیغام بگذارید و ایمیل و شماره موبایل را در پست با ذکر مشکل بنویسید. تا سه روز به مشکل شما رسیدگی می شود.

 

۲٫به دلیل منتفع بودن موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک) از تمام دانلودهای این سایت، هر گونه دانلود و نشر و کپی به غیر از دانلود و پرداخت از این سایت حرام و متخلفان مدیون این سایت خواهند بود.درباره نویسنده

F 163 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *