no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

دانلود آموزش نحوه نوشتن نمودارهای خطی در آزمون نوشتاری آیلتس آکادمیک بخش ۱ به همراه نمونه سوالات سال های قبل
zip
مارس 5, 2022
۹۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

دانلود آموزش نحوه نوشتن نمودارهای خطی در آزمون نوشتاری آیلتس آکادمیک بخش ۱ به همراه نمونه سوالات سال های قبل


همراهان گرامی

از امروز آموزش IELTS Academic Writing Task 1  را شروع می کنیم و در ابتدا نحوه پاسخ دادن به نمودارهای خطی را در قالب فایل پی دی اف و همچنین تعداد بسیار زیاد نمونه سوال از سال های قبل به همراه پاسخ آن ها شروع می کنیم.

آزمون نوشتاری آیلتس مخصوصا بخش اول به دلیل عدم توانایی و آشنایی داوطلبان با طریقه نوشتن و تحلیل نمودارها همواره پاشنه آشیل داوطلبان ایرانی بوده است.

در این سلسله آموزش ها تمام انواع سوالات بخش رایتینگ آیلتس را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد. این آموزش ها، به شکلی ساختاری و بنیادی، برای تمام انواع سوالات مکانیسمی مورد تایید آیلتس

تعریف می کند تا شما بتوانید در قالبی سازمان دهی شده به سوالات رایتینگ پاسخ دهید.

لازم به ذکر است که تمام این آموزش ها برای باند ۷ به بالا تعریف شده اند یعنی داوطلبان گرامی با یادگیری این آموزش، می توانید نمره هفت به بالا را به راحتی در نوشتار آیلتس کسب کنید چرا که به همراه این آموزش، ده ها نمونه سوال با پاسخ برای شما عزیزان ارائه شده است تا تمرین حرفه ای و مناسب برای بهبود عملکرد نوشتاری شما در دسترستان باشد.

این آموزش ها به گونه ای قابل فهم و ساده برای داوطلبان آماده شده اند تا مهم ترین بخش نوشتار تسک یک آیلتس اکادمیک را در قالب و فرمول یاد بگیرند چرا که وقتی شما یاد بگیرید نوشته ای را بر اساس ساختار آموزش داده شده بنویسید، هم تایید سازمان برگزار کننده و آزمون گیرنده های آیلتس را خواهید داشت و هم می توانید از بالا بودن نمره خود مطمئن شوید چرا که نوشتن بدون فرمول و قالب، قطعا نمره پایینی را به همراه خواهد داشت.درباره نویسنده

F 163 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *