no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

ترجمه و خلاصه کتاب فوق العاده IELTS Academic Task1, How to Write at a Band 9 Level
zip
جولای 8, 2017
۳۵,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

ترجمه و خلاصه کتاب فوق العاده IELTS Academic Task1, How to Write at a Band 9 Level


نوشتار آیلتس آکادمیک برای بسیاری از داوطلبان مشکل آفرین می باشد. در همین سایت یک سری منابع فوق العاده برای راهنمایی شما عزیزان قرار داده شده اند و امروز یکی از بهترین این منابع را ترجمه و به شکل خلاصه اما جامع در اختیار شما قرار می دهیم.

این کتاب ترجمه و خلاصه کتاب بسیار موفق Ryan Higgins به نام IELTS Academic Task 1, How to Write at a Band 9 Level است که به شما صد در صد اطمینان می دهیم پس از دانلود و مطالعه آن تمام مشکلات شما در انجام این بخش از آزمون آیلتس مرتفع خواهد شد.

نثر روان و ساده نویسی آقای رایان هیگینز به همراه مثال های متعددی که برای تدریس خود در این کتاب آورده باعث شده این مجموعه در عین سادگی هیچ کمبودی در راهنمایی داوطلبان آزمون برای اخذ نمره ۹ در نوشتار آیلتس نداشته باشد.

این کتاب یکی از منابع تدریس فرامرز پورموسی در کلاس های نوشتار آیلتس می باشد.

 

بسیار مهم: با توجه به اینکه موسسه حمایت از کودکان سرطانی “محک” از دانلودهای این سایت منتفع است نگارنده این کتب تنها در قبال افراد واقعا نیازمند راضی به کپی و یا اشتراک آثارش می باشد و در غیر این صورت دانلود و انتشار و اشتراک تمام فایل های این سایت تنها برای فرد دانلود کننده حلال و برای مابقی حرام و بدون رضایت بنده می باشد.موضوعات :

درباره نویسنده

F 163 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *