no-img
Learn&Earn

آموزش زبان انگلیسی | کنکور اختصاصی و عمومی | مکالمه


Learn&Earn
اطلاعیه های سایت

adsadsadsadsadsads

ادامه مطلب

PDF
آموزش ویدئویی کتاب بی نظیر ۱۰۰۰ English Collocation in 10 Minutes A Day درس اول
pdf
آوریل 20, 2022
۲۰,۰۰۰ تومان
پسورد در صورت نیاز: learnandearn.ir

آموزش ویدئویی کتاب بی نظیر ۱۰۰۰ English Collocation in 10 Minutes A Day درس اول


پس از استقبال عالی شما همراهان همیشگی از ترجمه لغات کتاب ۱۰۰۰ Enlish Collocation in 10 Minutes A Day نوشته Oliveira Shayna که در همین سایت می توانید آن را از این لینک دانلود کنید تصمیم بر این گرفتیم که آموزش ویدئویی این کتاب بسیار مهم در انواع آزمون های بین الملی را شروع کنیم. البته چون این کتاب ۵۰ درس دارد گنجاندن تمام دروس در یک ویدئو باعث طولانی و حجیم شدن فایل خواهد شد و طبیعتا کارایی لازم را نخواهد داشت. بنابراین، تدریس درس به درس را اساس کارمان قرار می دهیم. 

به این صورت که ابتدا تلفط و ترجمه فارسی لغات از همان جزوه ترجمه شده آقای فرامرز پورموسی توسط خود ایشان خوانده شده و سپس متنی که در هر درس کالوکیشن ها را در خود گنجانده است خوانده و ترجمه و توضیح داده می شود. البته هر درس یک آزمون کوتاه نیز دارد که به دلیل در درسترس قرار دادن تمرین بیشتر برای زبان آموزان این بخش به عهده خود آن ها گذاشته شده است.

عزیزانی که هردرس ویدئویی را خریداری می کنند برایشان یک فایل پی دی اف دانلود می شود که داخل آن آدرس دانلود ویدئوی هر درس قرار داده شده است که با کلیلک روی آن به محل دانلود هدایت می شوید. یا می توانید آدرس را ازپی دی اف کپی کرده و در آدرس بارمرورگر پیست کنید.

 

مهم:

  • موسسه محک از تمام دانلودهای این سایت منتفع است.
  • در صورت بروز هر مشکلی در دانلود یا اجرای فایل ها زیر پست مربوط ایمیل خودرا قرار دهید تا در سه روز به مشکل شما رسیدگی شود. 

 درباره نویسنده

F 163 نوشته در Learn&Earn دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *